image
به فروشگاه اینترنتی اوان آب خوش آمدید
دوشنبه, 16 تیر , 1399

درباره کلینیک تخصصی آب اوان

خدمات اوان

 

  • مشاوره فنی رایگان
  • ساخت شاسی کوپله های مورد تایید پمپیران
  • ساخت انواع بوستر پمپ با بهترین کیفیت
  • طراحی و اجرای شبکه های آبرسیانی
  • طراحی و ساخت ایستگاه های پمپاژ

کلینیک آب اوان تأمین کننده برتر صنایع آب

کلینیک آب اوان که یک شرکت بازرگانی در زمینه زیرساخت های آب و نفت و گاز می باشد در سال 1385 و با همت جناب آقای مهندس مرتضی مکارمی بعنوان مالک و مدیرعامل در قزوین تأسیس گردید. شالوده ی بنای کلینیک آب اوان برطرف نمودن معظل کیفیت و قیمت محصولات صنعت آب و نفت و گاز بوده است و از اینرو این مجموعه با تکیه بر خداوند منان، و با جذب متخصصین جوان و متعهد در استان قزوین در راستای ارائه ی محصولات با کیفیت برتر و هچنین قیمت های رقابتی توانسته است در سطح کشور و حتی کشورهای اطراف ایران عزیز نقش موثری ایفا نماید. نام کلینیک آب اوان از تنها دریاچه بزرگ و زیبای استان قزوین به نام اوان که در منطقه الموت واقع شده است، برگرفته شده است. شایستگی رقابتی در مجموعه کلینیک آب اوان عبارتند از ارائه ی قیمت های استثنائی، کیفیت و برندهای برتر کشوری، و همچنین مشاوره های تخصصی مبتنی بر دانش آکادمیک و تجارب ارزشمند بازار. لازم به ذکر است طی سال های اخیر خدماتی همچون شاسی کوپله و سیل گذاری، ساخت بوستر پمپ و طراحی پیشرفته سیستم های آبیاری نیز به مجموعه خدمات این مجموعه اضافه شده است. مشتریان گرانقدر اوان می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان از مزایای ویژه و ارزشمندی بهره مند گردند.

شایستگی محوری گروه تجاری اوان قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات، تخصص مرتبط نیروی انسانی این مجموعه با صنعت آب و تاسیسات، و خدمات مشاوره فنی می باشد. در اوان مهندسان مکانیک در حوزه ی مشاوره تخصصی و طرح و توسعه فعالیت داشته و گروهی از مهندسان صنایع سازماندهی و پشتیبانی فعالیت های مهندسی را بر عهده داشته و کارمندان ستادی پشتیبانی فرایندهای فروش را تسهیل می نمایند. رضایت تعداد فراوانی از کارفرمایان، سازمان های دولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی گواه بر کارنامه درخشان اوان بوده و این مجموعه از طریق همکاری و تعامل با برندهای خوش نامی همچون میراب، پمپیران، موتوژن، ابارا، ایران مدار، پلیرود و … توانسته است ارزش افزوده جدیدی برای مشتریان خود فراهم نماید و باعث آسودگی خاطر آنان گشته است.

مفتخریم به نمایندگی برندهای معتبر کشور عزیزمان ایران:

 

پمپیران

میراب

موتوژن

پلیرود

ابارا

گواهینامه ها

null

OHSAS 18001

مجموعه ای از استانداردهای مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای در خصوص حفظ و رعایت ایمنی و بهداشت در کلیه فرایندها

null

گواهی‌نامه IMS

سیستم های یکپارچه مدیریت، با هدف تلفیق سه استاندارد مدیریت کیفیت، مدیریت محیط زیست و مدیریت ایمنی بهداشت در جهت رسیدن به یک...

null

ISO 14001

استانداردی جهانی در خصوص حفظ محیط زیست و استاندارسازی در جهت جلوگیری از آسیب به محیط زیست

null

گواهی‌نامه ایزو 9001

از مجموعه استانداردهای مدیریت کیفیت که موضوع آن شاخص های استاندارد سازی فرایندهای ارائه محصول با کیفیت می باشد