logo evanab

تم سایت

شیرآلات میراب
شیرآلات میراب

شیرآلات میراب

میراب

1.800.000

اندیشه نوین آب اوان نمایندگی فروش انواع شیرآلات میراب است، برای استعلام قیمت‌های به‌روز محصولات میراب یا دانلود کاتالوگ و اطلاع از مشخصات فنی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی 24 ساعته

تماس با 02833685759

ارسال در سریع ترین زمان

سریع تر از همه جا

تضمین کیفیت کالا

خرید بهترین کالای موجود

پرداخت امن

امنیت در خریدهای آنلاین

شیرآلات میراب
برای مشاهده قیمت به‌‌روز محصولات میراب به پایین صفحه مراجعه نمایید یا اینجا کلیک کنید.

فروش شیرآلات میراب

آیا برای نیز سوال شده که شرکت میراب در چه زمینه‌ای فعالیت داشته؟ در ادامه با ما همراه شوید تا در خصوص این شرکت و محصولات آن توضیحات مورد نیاز را در اختیارتان بگذاریم، با گذشت سال‌ها انسان‌ها در انجام بسیاری از امور پیشرفت‌های فراوانی را داشته‌اند، این پیشرفت‌ها در مواردی بسیاری زیادی به چشم می‌خورد، کشور عزیزمان ایران نیز در طی گذشت سال‌ها پیشرفت‌های فراوانی را داشته و به طوری می‌توانیم بگویم که ما از واردات بسیاری از کالا‌ها به خصوص کالاهایی صنعتی خودمان مستقل شدیم و امروزه جز‌یی از صادرکنندگان نیز به شمار می‌رویم.

در خصوص کالا‌های صنعتی همان‌طور که در دیگر مقاله‌های خود اشاره داشتیم شامل موارد مختلفی بوده ولی ما امروز قصد داریم درباره شیرآلات صنعتی شرکت میراب که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان داخلی در زمینه‌ای شیرآلات صنعتی محسوب می‌شود صحبت کنیم. در خصوص شیرآلات صنعتی نیز در دیگر مقاله اشاره داشتیم که می‌توانید آن را نیز مطالعه کنید، با اوان آب همراه شوید.

شیرآلات صنعتی (Industrial valves) چیست؟

شیرآلات صنعتی که با نام (Industrial valves) در جهان شناخته شده‌است یکی از تجهیزات مکانیکی محسوب می‌شود، این نوع از تجهیزات مکانیکی وظیفه دارد تا درون سیستم لوله‌کشی (piping) برخی از فعالیت‌ها را با استفاده از آن کنترل کنید، به طور مثال:

 • قطع و وصل جریان
 • ایمنی
 • تنظیم دما
 • تنظیم فشار
 • تنظیم جریان سیال و سطح مایعات

شرکت میراب

شرکت میراب یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌ها در ایران به‌شمار می‌رود و یکی از بهترین تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی در ایران شناخته می‌شود. فعالیت شرکت میراب به سال 1358 بر‌می‌گردد که اوایل با نام شرکت میراب فرمینکار فعالیت می‌کرد و در طی گذشت سال‌ها، این شرکت تغییر نام داشته، در اوایل کار شرکت میراب فعالیت خود را با تولیدات مختلفی آغار کرد، به طور مثال: طراحی و تولید انواع قطعات صنعتی، سیلندر برای موتور‌ها، اگزوز و برخی از قطعات با پوسته چدنی که مورد نیاز پمپ‌های صنعتی بوده است.

شرکت فرمینکار در سال 1369 نام خود را به شرکت میراب تغییر داد، شرکت میراب توانست مشکلات واردات بسیاری از کالاهای صنعتی به خصوص در باره شیرآلات صنعتی را حل کند چرا که قبل از وجود این شرکت ما مجبور به واردات انواع محصولات صنعتی بودیم. در حال حاضر شرکت میراب بسیار گسترده شده و محصولات خود را در بازار داخلی و خارجی عرضه می‌کند.

این شرکت در سال 1386 اقدام به گسترش شرکت خود داشت و اکنون دو کارخانه بزرگ و چیزی نزدیک به 550 پرسنل را در اختیار خود داشته و توانسته تولید بیش از 900 نوع از شیرآلات صنعتی را در کارنامه خود جای بدهد. شرکت میراب در حال حاضر توانسته واحد‌های مختلفی را نیز در کارخانه‌های خود راه اندازی کنند که عبارتند از:

 • ماشین کار
 • قسمت ریخته گری
 • آزمشگاه اختصاصی
 • سالن رنگ
 • سالن جوشکاری
 • قسمتی جهت انجام تست محصولات
 • مونتاژ

نکته: محصولات شرکت میراب همان‌طور که اشاره داشتیم امروزه در حال صادر به سراسر جهان بوده و از نظر کیفیت چیزی از رقبای خارجی کم نداشته است.

در صورتی که قصد خرید محصولات شرکت میراب را دارید می‌توانید با خیال راحت از اوان آب خرید خود را انجام بدهید، اوان آب یکی از نمایندگی‌های رسمی شرکت میراب است و در خصوص تمام محصولات داخلی همانند برند میراب و برندهای خارجی مانند: سیم، کیتز و آلفالاوال امکان خدمت رسانی به شما عزیزان را دارد، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات شرکت میراب را دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

برخی از کاربرد‌های شیرآلات صنعتی (Industrial valves)

شیرآلات صنعتی در امور مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند به همین منظور برای درک بهتر چند نمونه از آن‌ها را برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، به طور مثال:

 • صنایع غذایی
 • صنایع نفت و گاز
 • صنایع دارویی
 • استفاده در تصفیه خانه‌ها به خصوص تصفیه فاضلاب‌ها
 • صنایع پتروشیمی و پلایشگاه‌ها
 • نیروگاه‌های مختلف
 • صنایع کشاورزی

برخی از محصولات شرکت میراب

شرکت میراب همان‌طور که اشاره داشتیم در حال فعالیت در زمینه‌ای طراحی و تولید شیرآلات صنعتی فعالیت داشته و دارای محصولات مختلفی در این زمینه می‌باشد، این محصولات شامل مواردی متوعی بوده و هر کدام از یان شیرآلات صنعتی متناسب با مکان خاصی استفاده شده، که عبارتند از:

 1. شیرآلات پروانه‌ای شرکت میراب
 2. شیرآلات کنترلی شرکت میراب
 3. شیرآلات آتش‌نشانی شرکت میراب
 4. شیرآلات یک‌طرفه شرکت میراب
 5. شیرآلات کشویی شرکت میراب
 6. شیرآلات هوا شرکت میراب
 7. شیرآلات سوزنی شرکت میراب
 8. شیرآلات صافی شرکت میراب

نکته: شیرآلات پروانه‌ای شرکت میراب یکی از محبوب ترین نوع شیرآلات صنعتی بوده و به شدت از آن استفاده می‌شود، ناگفته نماند شرکت میراب نیز به این نوع از شیرآلات بهایی زیادی داده و انواع مختلفی نیز از آن طراحی و تولد می‌شوند، که بسته به نوع عملکرد و دیگر موارد با یکی دیگر متفاوات می‌باشند.

شیرآلات پروانه‌ای شرکت میراب

این نوع از شیرالات صنعتی همان طور که شاره داشتیم جزئی از محبوب‌ترین شیرآلات صنعتی بوده، این نوع از شیر وظیفه دارد تا جریان سیال را از هم جدا کند یا که تنطیم کند و در دسته بندی شیرالات صنعتی دریچه‌ای قرار گرفته، عملکرد شیرآلات پروانه‌ای همانند شیرآلات توپی بوده و به شدت در بستنه دریچه سریع می‌باشد. با توجه به طراحی که در شیرآلات پروانه‌ای شکل گرفته مکانیزم بسته شدن شیر توسط یک دیسک چرخشی انجام می‌گیرد.

شیرآلات پروانه با توجه به طراحی که داشته یکی از شیرآلات سبک در دسته بندی محصولات صنعتی شناخته شده، قیمت مناسب نیز باعث شده محبوبیت این نوع از شیرآلات چند برابر بشود. با توجه به حضور دیسک که به ان اشاره اشتیم در تمام مدت زمان باعث کاهش فشار می‌شود و بر خلاف شیرآلات سوپاپی همیشه در جریان بوده، عملکرد دیسک با توجه به حضور ملیه‌ای که اتصال بین دیسک و محرکی در خارج شیر بوده صورت می‌گیرد.

شیرآلات کنترلی شرکت میراب

نوع دیگر شیرآلاتی که توسط شرکت میراب تولید می‌شود شیر کنترلی بوده، از نامی که برای این نوع از شیرالات انتخاب شده می‌توانیم وظیفه ان را نیز حدس بزنیم، شیر کنترلی به عنوان نازلی برای کنترل مورد استفاده قرار می‌گیرد و در رده بندی شیرآلات ضروری بوده که در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد همانند صنایع پتروشیمی(نفت و گاز)، این نوع از شیرآلات نیز مناسب برای کنترل شرایط مختلف استفاده شده که عبارتند از:

 • کنترل دما
 • کنترل جریان
 • کنترل سطوح مایع
 • کنترل فشار

نکته: عملکرد این نوع از شیرآلات به‌گونه‌ای بوده که پس از بازشدن دریچه عمل کنترل صورت می‌گیرد.

در صورتی که نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و کاتالوگ محصولات شرکت میراب دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید تا شما در زمان زمان اتخاب محصول راهنمایی کنند، اندیشه نوین آب اوان یکی از نماییندگی‌های رسمی فروش محصولات شرکت میراب در سطح کشور می‌باشد.

شیرآلات آتش‌نشانی شرکت میراب

شیر‌های آتش‌نشانی یکی دیگر از شیرآلات صنعتی بوده که توسط شرکت میراب طراحی و تولید شده، شیر‌های آتش‌نشانی به دلیل اینکه مورد استفاده برای مهار آتش قرار می‌گیرند از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند، در صورتی که کیفیت شیر آتش‌نشانی بالا باشد در زمان مهار کردن نیز بسیار کار آمد‌تر بوده، چرا که باعث می‌شود فشار آب بیشتر و بهتر در اختیار اتش نشانان عزیز قرار بگیرد، شرکت میراب نیز به طراحی و کارآمد این دسته از شیرآلات صنعتی اهمیت داده تا از همه نظر یک شیر عالی تولید و به‌دست آتش‌نشانان عزیز برسید.

شیرآلات یک‌طرفه شرکت میراب

یکی دیگر از شیرآلات شرکت میراب شیر یک طرفه بوده، شیر یک طرفه Check valve نیز می‌نامند، کاربرد این نوع شیر برای کنترل جریان گاز و مایع بوده و بیشتر افراد حتما از نوع خانگی شیر یک طرفه برای کنترل جریان گاز در منزل خود استفاده کرده‌اند.

در اصل این نوع از شیر در صعنت برای جوگیری از بازگشت گاز و مایع مورد استفاده قرار گرفته و بر روی لوله خروجی معمولا یک تلمبه گذاشته می‌شود این موضوع برای کنترل فشار در زمان ورود سیال در نظر گرفته شده که در هنگامی که از زیر دریچه عبور می‌کند و میزان سیال در صورتی که بالاتر از آن بود شیر باز و درصورتی که نبود شیر بسته شود.

شیرآلات کشویی شرکت میراب

شیر های کشویی دیگر محصول شرکت میراب بوده، در طراحی این نوع از شیرآلات بسیار دقت و ظرفات در نظر گرفته شده، این نوع از شیرآلات متانسب با عبور سیالاتی مختلفی همانند: آب، روغن، هوا، بخار و.. بوده، در طراحی این نوع از شیرآلات ما شاهد یک قالب از جنس کربن دو طرفه یا یک فولاد ضد زنگ بودیم و بخش دیگر این نوع از شیرآلات با استفاده از کامپوزیت مهندسی ساخته شده وجود این کامپوزیت مهندسی شده باعث افزایش طول عمر شیر و جلوگیری از سایش موجود در شیر‌های با طراحی سنتی می‌باشد همچنین ما شاهد وجود پلیمر‌های مهندسی شده، فولاد ضد زنگ و فولاد کربن در طراحی شیرآلات کشویی می‌باشیم.

نکته: شیرآلات کشویی مناسب برای مسیر‌های کاملا باز یا کاملا بسته طراحی شده و نباید از آن به عنوان شیرآلات کنترلی در مسیر استفاده شود و آن در خطوط لوه‌ها یک شیر جدا کننده محصوب می‌شود.

شیرآلات هوا شرکت میراب

این نوع از شیرآلات شیر ترکیب نیز می‌گویند چرا که عملکرد آن در واقع همانند یک شیر هوا و خلاء بوده، شما می‌توانید در صورتی که از این نوع شیرآلات استفاده می‌کنید جریان پخش هوا را با سرعت بیشتری دریافت کنید، در نظر داشته باشید سرعت نتشار هوا در این نوع شیرآلات تا سرعت صورت نیز می‌رسد.

شیرآلات سوزنی شرکت میراب

شیر سوزنی یکی دیگر از شیرآلات شرکت میراب می‌باشد و همانند شیر کروی بوده و و در کنترل جریان سیال همانند آن عمل کرده و یکی از گزینه‌های مناسب برای استفاده شما می‌باشد، لازم به ذکر بوده که این نوع از شیرآلات در طراحی خود یک نوع سوزن بلند و نازک نیز داشته و وجود این سوزن بسیار به این نوع شیر کمک می‌کند به طوری که آن را مناسبه شرایط حساس و دقیق‌تر ساخته و بسیار مورد تایید و مورد اعتماد طراحان می‌باشد.

شیرآلات صافی شرکت میراب

شیر‌های صافی همان‌طور که می‌توان از نامش حدس زد مناسب برای صاف کردن سیال در حال عبور مورد استفاده قرار می‌گیرد، در زمانی که شما از این شیر در خط لوله کشی خود استفاده می‌کنید ذرات موجود در سیال را جدا کرده و یک سیال صاف در اختیار شما قرار می‌دهد، همان‌طور که مشخص است وجود برخی از ذارت می‌توانید باعث آسیب رساندن به برخی از تجهیرات مکانیکی شما بشود.

نکته: کاربرد این نوع از شیرآلات طوری بوده که سیال که قرار است وارد پمپ بشود را صاف می‌کند تا به روتر و دیگر اجزای پمپ آسیب وارد نشود سایز آن‌ها بسته به سفارش مشتری نیز می‌توانید شخصی سازی بشود.

شما می‌توانید با خرید محصولات ایرانی هم از بسیاری از مزایایی که در درون این محصولات می‌باشد استفاده کنید هم به چرخه کشور کمک کند، با وجود تولیدکنندگان برجسته همانند میراب دیگر کشور از شر واردات کالا‌های خارجی راحت شده و این موضوع هم کمک به کشور بوده هم کمک به کسب و کار خودمان.

انواع مختلف شیرآلات پروانه‌ای میراب

همان‌طور که اشاره داشتیم این نوع از شیرآلات بسیار مورد استفاده قرار گرفته و مناسب برای قطه و وصل جریان بسیاری از سیال کاربرد دارد، شما می‌توانید انواع شیر پروانه‌ای را به صورت مختلف نصب کنید، همانند: افقی، عمودی و مایل، انواع شیرآلات پروانه‌ای عبارت بوده از:

 1. شیرآلات پروانه‌ای گیر بکس دار شرکت میراب
 2. شیرآلات پروانه‌ای فلنج دار دستی شرکت میراب
 3. شیرآلات پروانه‌ای اهرمی شرکت میراب
 4. شیرآلات پروانه‌ای ویفری پنوماتیک (بادی) شرکت میراب
 5. شیرآلات پروانه‌ای ویفری شرکت میراب (در پوسته‌های برنز، نیکل و آلومینیومی)

در صورتی که نیاز به خرید انواع شیرآلات صنعتی با برند میراب دارید می‌توانید از طریق اوان آب که یکی از نماییندگی‌‌های رسمی شرکت میراب می‌باشد خرید و سفارش خود را انجام بدهید، همچنین شما عزیزان قادر به برقراری تماس در ساعات اداری جهت دریافت راهنمایی ‌های بیشتر در خصوص انواع محصولات صنعتی به خصوص محصولات شرکت میراب خواهید بود، اندیشه نوین آب اوان در حال فعالیت در خصوص فروش انواع شیرآلات صنعتی، انواع پمپ‌های مورد استفاده شده در صنایع مختلف و الکتروموتورهای صنعتی و.. با انواع برندی‌های شناخته شده داخلی و خارجی می‌باشد، با اوان آب دیگر نیاز به تامین کننده محصولات صنعتی خود نخواهید بود.

شیرآلات شرکت میراب، دستگاه‌هایی هستند که برای کنترل جریان آب و سایر سیالات در سیستم‌های آبیاری، بهداشتی، ساختمانی و صنعتی استفاده می‌شوند. این شرکت محصولات متنوعی از جمله شیرآلات صافی، شیرآلات یک طرفه، شیرآلات پروانه ‌ی، شیرآلات کشویی و … تولید می‌کند.

شیرآلات شرکت میراب در اصناف مختلفی استفاده می‌شوند. این اصناف شامل صنایع ساختمانی، صنایع آبیاری و کشاورزی، صنایع نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، صنایع فولاد و … می‌شوند. این شیرآلات برای کنترل جریان آب، گاز و سایر مواد به‌کار می‌روند.

شیرآلات شرکت میراب به دلیل طراحی و کیفیت بالای خود، دارای فواید زیادی هستند. این شیرآلات دارای عمر طولانی، کارکرد مطمئن و پایدار، عدم نشت و خرابی، صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی، و قابلیت استفاده در شرایط مختلف اقلیمی هستند.

همچنین، همانند هر شیرآلات دیگری، شیرآلات شرکت میراب نیز با چالش‌های خود مواجه هستند. مشکلات مرتبط با زنگ‌زدگی و رسوبات، خرابی و نیاز به تعمیر، تأمین قطعات یدکی، و همچنین کارکردن ناصحیح شیرآلات می‌توانند از چالش‌های این دستگاه‌ها باشند.

شرکت میراب به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته در زمینه شیرآلات، انواع مختلفی از جنس‌ها و محصولات را تولید می‌کند. این شیرآلات معمولاً از جنس‌های متنوعی مانند فولاد ضد زنگ، مس، برنج و پلاستیک ساخته می‌شوند. در مورد کیفیت محصولات شرکت میراب، باید گفت که این شرکت معتبر و محبوب در بازار است و به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و استانداردهای بالا، محصولات با کیفیت بالایی تولید می‌کند. شیرآلات شرکت میراب از جمله محصولات مورد اعتماد و محبوب مصرف‌کنندگان و صنعتگران هستند که به دلیل کیفیت و عملکرد برتر، توانسته‌اند اعتماد و رضایت مشتریان را به خود جلب کنند.

لیست قیمت شیرآلات میراب

لیست قیمت به‌روز است، برای خرید و یا مشاوره خرید به کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

اتصال قابل پیاده شده چدنی (سایز 50F1 تا 1200) بالای 1200 فابریک

ردیفنام کالاقیمت ها به تومان است
1PN10اینچ 21,843,190
2PN10اینچ 2/52,287,910
3PN10اینچ 32,937,550
4PN10اینچ 43,208,960
5PN10اینچ 53,723,440
6PN10اینچ 63,723,440
7PN10اینچ 85,929,600
8PN10اینچ108,447,500
9PN10اینچ 129,897,200
10PN10اینچ 1412,044,500
11PN10اینچ 1618,137,600
12PN10اینچ 1823,653,000
13PN10اینچ2025,157,200
14PN10اینچ2431,871,600
15PN10اینچ2838,793,100
16PN10اینچ3253,246,500
17PN10اینچ3661,345,200
18PN10اینچ4088,835,000

شیرهای آتش نشانی دفنی

1 PN10و PN16اینچ 34,360,000
2 PN10و PN16اینچ44,501,700

شیرهای آتش نشانی ایستاده (بدون زانو)

1 PN10وPN16 اینچ425,647,700
2 PN10وPN16اینچ632,056,900

شیر پروانه ای فلنجدار (به توضیحات نوع گیربکس ، توجه شود)

1PN10 اینچ48,918,380
2PN10اینچ510,849,860
3PN10 اینچ611,902,800
4PN10اینچ815,776,660
5PN10اینچ1019,785,680
6PN10اینچ1223,215,910
7PN10اینچ1433,094,580
8PN10اینچ1634,597,690
9PN10 اینچ 1843,605,180
10PN10اینچ2052,043,140
11PN10اینچ2469,082,020
12PN10اینچ28116,907,950
13PN10اینچ32157,193,260
14PN10اینچ36225,519,910
15PN10اینچ40307,334,220
1PN16اینچ48,918,380
2PN16اینچ510,849,860
3PN16اینچ611,902,800
4PN16اینچ816,225,740
5PN16اینچ1020,580,290
6PN16اینچ1225,762,150
7PN16اینچ1438,035,550
8PN16اینچ1642,711,650
9PN16اینچ1856,967,760
10PN16اینچ2068,688,530
11PN16اینچ2479,753,120
12PN16اینچ 28122,058,200
13PN16اینچ32206,016,540
14PN16اینچ36286,496,440
15PN16اینچ40363,645,800

شیر چاقویی

1PN10اینچ26,452,800
2PN10اینچ2/56,997,800
3PN10اینچ38,556,500
4PN10اینچ48,883,500
5PN10اینچ510,900,000
6PN10اینچ612,011,800
7PN10اینچ817,472,700
8PN10اینچ1026,835,800
9PN6اینچ1232,809,000
10PN6اینچ1437,692,200
11PN6اینچ1652,396,300
12PN5اینچ1874,556,000
13PN4اینچ2089,456,300
14PN4اینچ24142,702,800

شیرهای خلا شکن چدنی (هوای روزنه بزرگ)

1PN10اینچ839,588,800
2PN10اینچ1053,617,100
3PN10اینچ1258,020,700
4PN10اینچ1459,394,100
5PN10اینچ1671,166,100
6PN10اینچ24143,117,000
7PN10اینچ32192,875,500
8PN16اینچ841,539,900
9PN16اینچ1056,298,500
10PN16اینچ1259,361,400
11PN16اینچ1462,369,800
12PN16اینچ16130,188,000
13PN16اینچ24146,408,800
14PN16اینچ32198,925,000

دریچه تخلیه چدنی

1PN10وPN16اینچ21,351,600
2PN10وPN16اینچ31,515,100
3PN10وPN16اینچ41,558,700
4PN10وPN16اینچ52,169,100
5PN10وPN16اینچ62,899,400
6PN10اینچ8422,920
7PN10اینچ105,373,700
8PN10اینچ127,150,400
9PN10اینچ1611,052,600
10PN16اینچ84,381,800
11PN16اینچ105,559,000
12PN16اینچ127,412,000
13PN16اینچ1611,434,100

صافی (T-Type توری سبدی)

1PN10اینچ1492,159,500
2PN10اینچ16107,168,800
3PN10اینچ18127,017,700
4PN10اینچ20170,933,800
5PN10اینچ24217,444,100
6PN10اینچ28274,429,300
7PN10اینچ32375,079,900
8PN10اینچ36393,228,400
9PN10اینچ40547,158,200
10PN10اینچ48862,408,000
11PN16اینچ1496,672,100
12PN16اینچ16113,329,700
13PN16اینچ18138,037,600
14PN16اینچ20179,457,600
15PN16اینچ24232,191,800
16PN16اینچ28299,662,800
17PN16اینچ32403,125,600
18PN16اینچ36452,459,000
19PN16اینچ40623,970,500
20PN16اینچ48935,819,500

صافی چدنی تیپ Y

1PN10 و PN16اینچ21,836,650
2PN10و PN16اینچ2/52,577,850
3PN10و PN16اینچ32,896,130
4PN10و PN16اینچ43,580,970
5PN10و PN16اینچ55,085,940
6PN10و PN16اینچ67,809,850
7PN10اینچ813,139,950
8PN10اینچ1020,060,360
9PN10اینچ1230,906,950
10PN16اینچ813,529,080
11PN16اینچ1020,909,470
12PN16اینچ1232,743,600

شیرهای کنترل اتوماتیک (فشارشکنفلوتراطمینان)

1PN10اینچ215,478,000
2PN10اینچ2/518,966,000
3PN10اینچ319,729,000
4PN10اینچ422,345,000
5PN10اینچ523,980,000
6PN10اینچ623,980,000
7PN10اینچ845,988,000
8PN10اینچ1050,140,000
9PN10اینچ1293,304,000
10PN10اینچ14155,761,000
11PN10اینچ16184,210,000
12PN10اینچ18271,846,000
13PN10اینچ20309,996,000
14PN10اینچ24399,485,000
15PN10اینچ28694,766,000
16PN10اینچ32754,934,000
17PN10اینچ401,429,426,000
18PN16اینچ215,478,000
19PN16اینچ2/518,966,000
20PN16اینچ319,729,000
21PN16اینچ422,345,000
22PN16اینچ523,980,000
23PN16اینچ623,980,000
24PN16اینچ848,505,000
25PN16اینچ1052,974,000
26PN16اینچ1296,029,000
27PN16اینچ14164,372,000
28PN16اینچ16191,077,000
29PN16اینچ18286,670,000
30PN16اینچ20322,313,000
31PN16اینچ24412,892,000
32PN16اینچ28724,850,000
33PN16اینچ32775,099,000
34PN16اینچ401,480,002,000

صافی یکسر فلنج

1PN10وPN16اینچ21,286,200
2PN10وPN16اینچ2/51,329,800
3PN10وPN16اینچ31,613,200
4PN10وPN16اینچ41,874,800
5PN10وPN16اینچ52,441,600
6PN10وPN16اینچ63,357,200
7PN10وPN16اینچ85,101,200
8PN10وPN16اینچ106,670,800
9PN10وPN16اینچ1210,660,200
10PN10اینچ1414,998,400
11PN10اینچ1618,355,600
12PN10اینچ1820,328,500
13PN10اینچ2024,459,600
14PN10اینچ2431,773,500
15PN10اینچ2838,106,400
16PN10اینچ3266,686,200
17PN10اینچ3682,251,400
18PN10اینچ40102,209,300
19PN16اینچ1415,576,100
20PN16اینچ1618,784,000
21PN16اینچ1820,971,600
22PN16اینچ2025,091,800
23PN16اینچ2432,710,900
24PN16اینچ2839,370,800
25PN16اینچ3268,593,700
26PN16اینچ3684,780,200
27PN16اینچ40105,413,900

شیر کشویی زبانه فلزی فولادی با رینگ استنلس استیل

1PN10اینچ24,251,000
2PN10اینچ2/54,796,000
3PN10اینچ36,365,600
4PN10اینچ48,611,000
5PN10اینچ59,831,800
6PN10اینچ611,979,100
7PN10اینچ818,497,300
8PN10اینچ103,002,950
9PN10اینچ1241,703,400
10PN16اینچ24,447,200
11PN16اینچ2/55,097,400
12PN16اینچ36,725,300
13PN16اینچ49,068,800
14PN16اینچ510,355,000
15PN16اینچ612,665,800
16PN16اینچ819,532,800
17PN16اینچ1031,599,100
18PN16اینچ1243,883,400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *