اندیشه نوین آب اوان | نماینده پمپیران

قزوین، بلوار نوروزیان
‌ نبش حکمت ۲۰ . پلاک ۱۳۸ طبقه ۳ واحد ۷

تماس : ۰۲۸۳۳۶۸۵۷۵۶ ۰۲۸۳۳۶۸۵۷۵۵
info[at]evanab.com

معرفی شرکت میراب , آشنایی با شرکت میراب , میراب قزوین

معرفی شرکت میراب , آشنایی با شرکت میراب , میراب قزوین

آشنایی با شرکت میراب ، تاریخچه شرکت میراب

شرکت میراب فعالیت خود را در سال 1358 آغاز نمود و در سال 1361 واحد ریخته گری برای تولید قطعات چدنی ایجاد گردید . همچنین در سال 1365 با توجه به تجربه های به دست آورده هدف گذاری بلند مدت خود را برای تولید شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب تنظیم و وارد این عرصه مهم گردید. در سال های بعد شرکت میراب همراه با بزرگان صنعت جهان توانست موفقیت دیگری کسب کند و عملگرهای هیدرولیک و عملگرهای بادی را به صنعت کشور عزیزمان ارائه نماید. سیستم ریخته گری شرکت میراب یکی از پیشرفته ترین سیستم های روز دنیا به شمار می رود.

کاربرد تولیدات میراب در صنایع گاز ، نفت و پتروشیمی کشور نیز نقش بسزایی دارد و این مجموعه با شرکت های تابعه وزارت نفت ، همکاری های شایان ذکری دارد که می توان به تولید شیرهای مخصوص آب شور دریا برای بخش آبگیر پالایشگاه گاز عسلویه در فازهای ۱، ۲ و ۳ در سالهای ۱۳۷۵ و فازهای بعدی در سالهای بعد از آن را عنوان کرد.

تصویر کارخانه شرکت میرا

شرکت میراب با داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، توانسته با تغییر جهت صادرات بجای واردات بخش قابل ملاحظه ای از تولیدات خود را به کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی صادر نموده و سهم صادراتی حدود 25 تا ۵۰ درصد تولید سالیانه خود را محقق نماید.

اندیشه نوین آب اوان بیش از 10 سال نماینده رسمی و انحصاری شرکت میراب در استان قزوین است